Türkiye’nin İsrail’e politikası nasıl olur?

SORU: Merhaba ismim Ümit. Adnan Hoca’ya Türkiye ile İsrail arasındaki ilişkileri sormak istiyorum. Türkiye’nin önümüzdeki politikası nasıl olur? Kuzey Irak’ta oynanan oyunları sormak istiyorum Adnan Hoca’ya?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım bir kere İsrail’le uğraşmak hiç akıllı bir hareket değil. Bir avuç orda mümin var, bir avuç Allah’a inanan insan var. Üç milyon falan nüfusu bırakalım orada yaşasınlar. Zaten Allah orada yaşayacaklarını söylüyor Kuran’da. Onların ülkesi orada huzur içinde yaşasınlar. Yani üzerlerine gitmenin bir anlamı yok. Onlara böyle öfke duymanın, nefret duymanın bir anlamı yok. Bu haram olur. İslam’a, Kuran’a uygun değil bu. Şefkat ve merhameti hak eden insanlar. Ha zalimleri? Zalimlerini Allah zaten helak eder. Kanunlar da gereğini yapar. Kanunla hukukla yapılır böyle şeyler. Kanun hukuk her yerde geçerlidir. İsrail’de de hukuk geçerlidir ayrıca. İsrail hukuku tanımayan bir ülke değil. Kendi cumhurbaşkanını bile yargılıyor.

İşte her zaman söylüyorum. O ülkeyi şimdilik Barzani’nin bulunduğu bölgeyi ayırıp ilk bölünmeyi makul hale getirecekler. Muhtemelen de şöyle diyorlar; “İşte bak sizi ayıracağız Türkiye’ye bağlayacağız Türkiye daha büyümüş olacak” falan. Halbuki öyle bir planları yok. Barzani’ye bir suikast yapmayı düşünüyorlar veyahut darbe yapmayı düşünüyorlar. Böylece oraya PKK’yı yerleştirecekler. Hazır zaten küçük küçük kantonlar var bunlar devletçikler şeklinde onların kafasına göre. Bir anda hepsini referandumla tek bir ülke etrafında o bağımsız Kürdistan dedikleri bölge etrafında birleştirecekler. Ve orada kızıl komünist bir devlet kuracaklar. Sonra Amerika oradaki palazlanmanın ardından orada tabii ki PKK’ya karşı büyük bir hava taarruzu düşünüyor. Yani yerle bir etmeyi düşünüyor. Çünkü hazır bir imkan. Ama o arada da Türkiye’ye hizaya getirmiş olacak. Türkiye’yi de paramparça etmiş olacak, bölmüş olacak. Yani İttihad-ı İslam’ı ortadan kaldıracak ve Mehdiyet’i ortadan kaldıracak. Bütün bu projenin kökeni Mehdiyet’i durdurma projesidir. Yani şu atak bile Barzani’nin yaptığı atak bile Mehdiyet’i durdurmak için yapılan bir ataktır. Büyük Ortadoğu Projesi’nin tek amacı da İslam alemini küçük küçük parçalara ayırarak İslam aleminin birleşmesini imkansız hale getirip Mehdiyet’i durdurma operasyonudur. Ama bakın herkes çırpınıyor “Mehdi gelmeyecek, Mehdi’yi durduracağız” bilmem ne falan. Ama Mehdiyet emin adımlarla ilerliyor. Bak, bu çok büyük bir mucizedir. İnsanlar bu mucizeyi büyük bir dikkatle izlesinler. Bakın deccal durduramıyor Mehdiyet’i. O kadar operasyon yapılıyor, oyun yapılıyor hiçbir şekilde durdurulamıyor. Emin adımlarla ilerliyor. “Şeffaflaştıralım” dedikleri de yine Mehdiyet’tir. Tarikatlarla, cemaatlerle hiçbir alıp veremedikleri yok. “Şeffaflaştıralım üstümüze üstümüze geliyor” diyor “şeffaflaştırırsak belki görürüz bir yerde durdururuz” diyor. Sen şeffaflaştırsan da Mehdiyet’i göremezsin. Mehdiyet’in üstünde yetmiş bin perde var. Sen o perdeyi aralayamazsın. Nereye şeffaflaştırıyorsun? Kendin şeffaflaşırsın Mehdiyet’i şeffaflaştırıyorum derken. İstedikleri tektir Mehdiyet’in şeffaflaşmasını istiyorlar. Mehdiyet şeffaflaşmaz, şeffaflaşmaya da ihtiyacı yok ayrıca. Ama sen kendin Mehdiyet’i şeffaflaştırıyorum derken kendin şeffaflaşıyorsun. Ve böylece tehlike ve İngiliz derin devleti tehlikesi ve deccalın yamakları da ortaya çıkmış oluyor. Bir kısmı tabii.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir