Tayyip Hocam’a milletçe çok sıkı sahip çıkmamız lazım.

Şu an ülkemiz üzerinde büyük bir oyun oynanıyor. Tayyip Hocamız’ın büyük destekle milli lider olarak başta durması çok önemli. Cumhurbaşkanımız’ın elinin kuvvetli olması lazım. Bu milletçe hepimizin görevi.

Tayyip Hocam tüm gençliğini, hayatını Allah’a teslim etmiş mümin bir delikanlıdır. Saçının teline dahi zarar vermelerine izin vermeyiz.

Türkiye’nin içinden geçtiği böyle zor bir dönemde Tayyip Hocam’ı yalnız bırakmamak bir devlet, millet meselesidir.

Tayyip Hocam bütün gençliğini zorlu bir hayat yaşayarak, Allah için çalışarak geçirdi, hala da çile çekiyor. Tayyip Hocamı kendince eleştirenlerin hakkaniyetli olması, yıkıcı değil, yapıcı ve olumlu yönde eleştirmesi gerekiyor. Tayyip Hocam Allah için bütün gücüyle gayret ediyor, dünyadan bir beklentisinin olmadığı da açıkça görülüyor.

Tayyip Hocamız sadece Allah’tan korkar, başka kimseden korkmaz. Delikanlının hasıdır. Allah Tayyip Hocamız’ın yardımcısıdır. Aleyhine gibi görünen bütün olayları Allah kendisinin lehine çeviriyor. Tayyip Hocamız’ın Allah’ın izniyle yolu açık. Kendisi himmet ve inayet altında.

Milli bir lider etrafında birleşmek çok hayati bir konudur. Bu yüzden Tayyip Hocam’ın çevresinde tereddütsüz birleşelim.

Milletimizin Tayyip Hocam’a sevgisi çok güzel. Bir ve beraber olduğumuz müddetçe Türkiye’ye kurulan tuzaklar asla başarılı olamaz.

Tayyip Hocam halkla iç içedir, tevazuludur. Böyle candan bir insana sevgisizlikle yaklaşmak vicdani bir tutum değildir.
Tayyip Hocam’ın en sevdiğim yönü delikanlı olması, hiç yılmaması. Millete tepeden bakmaya, satılmışlığa karşı mücadele veriyor, bunlar hayati konular. Kendilerini entel, züppe görenler Tayyip Hocam’ı beğenmiyor olabilirler. Biz milletçe onun samimiyetini, iyi niyetini ve Anadolu ahlakını seviyoruz.

Tayyip Hocam’a destek olmak partiler üstü bir konudur. Bölgenin ve Türkiye’nin bu zor döneminde birlik olup kendisini destekleyelim.

Tayyip Hocamı yalnız bırakmak olmaz, her ümmetin başı olduğu gibi Türkiye Cumhuriyetinin de başı Tayyip Hocamdır, tam destek gerekir.

Tayyip Hocam gençliğinin tamamını Allah rızası için hibe etmiş bir insandır. Böyle bir insanın dünyadan bir beklentisi olamaz.

Tayyip Hocam modern, aydın, laik, demokrat, Kuran İslamı’nı savunan gerçek bir Osmanlı delikanlısıdır. Milletçe sonuna kadar yanındayız. Tayyip Hocam kimsenin hayat tarzına karışmaz, özgür düşünen bir insandır. Kendisini aksi gibi göstermeye çalışanlar kendilerince oyun oynuyor.

Milli liderin etrafında kenetlenmek çok önemlidir. Tayyip Hocam’a sağ sol tüm partilerin destek vermesi gerekiyor. Vatan millet devlet meselesi olarak milli liderimizi korumak şart. Tayyip Hocam’a güçlü destek sağladıktan sonra İngiliz derin devleti istediği kadar hoplasın zıplasın hiçbir şey yapamazlar.

İngiliz derin devleti Tayyip Hocam’ı yalnızlaştırmak için muazzam faaliyet yapıyor. Onların inadına milletçe kendisinin etrafında kenetleneceğiz.

Gençliğin Tayyip Hocam’a sahip çıkması çok önemli. Toplantılarda güzel, etkili sloganlarla, yeri göğü inleterek Tayyip Hocam’a sevgilerini vurgulasınlar. Zayıf, güçsüz sloganlar değil çok güçlü, dinamik, aktif sloganlar kullanmak önemlidir.

Tayyip Hocam’ın milletçe yanında olacağız. 2019’da da 2019’dan sonra da. Ve İslam Birliği’nin kurulduğunu hep birlikte göreceğiz.

Gençler Tayyip Hocam’a olan sevgilerini çok güzel vurgulasınlar. Güzel, kaliteli sloganları, iyi bir düzenle coşkuyla gündeme getirsinler. Çok gür, dinamik, heyecanlı bir Ak Parti gençliği oluşturalım.

Bazı kardeşlerimiz İngiliz derin devletini daha yeni yeni anlıyorlar ve Türkiye’nin ne kadar fevkalede dönemden geçtiğini kavrayamıyorlar. İngiliz derin devletine açık açık karşı duran bir tane lider var o da Tayyip Hocam. Bu yüzden milletçe milli liderin etrafında kenetlenelim.

Milletçe Tayyip Hocam’ın etrafında kenetlenirsek İngiliz derin devletinin tüm oyunlarını bozarız inşaAllah.

Tayyip Hocam’a milletçe çok sıkı sahip çıkmamız lazım. Tayyip Hocam bütün dünyada İngiliz derin devletine açık açık meydan okuyan, siyaset alemindeki tek kabadayıdır. Bütün dünya da Tayyip Hocam’dan cesaret alıyor. Tayyip Hocamız arslandır, delikanlının hasıdır. Allah razı olsun, Sayın Devlet Bahçeli Tayyip Hocamız’a çok güzel kol kanat geriyor. Çok doğru yapıyor. Büyük Birlik Partisi de Sayın Cumhurbaşkanımız’a destek olup sahip çıkıyor, onlara da teşekkür ediyoruz. Milletçe Tayyip Hocamız’ın yanında olmamız şart. Özellikle bu dönemde Tayyip Hocam’a destek olmak farz-ı ayndır.


Türk devletinin başı olan liderine milletin temsilcisi olarak sahip çıkıp korumak ve onun çevresinde kenetlenmek çok önemlidir. Tayyip Hocam’ı partiler üstü bir mesele olarak sahiplenip korumak milletimiz için onurdur.

İngiliz derin devleti Türkiye’yi rahatça yönlendirebileceğini zannetti, ama bir Atatürk’le bir de Tayyip Hocam’la baş edemiyorlar.

Tayyip Hocam’ın güzel bir İslam anlayışı var. Müslümanların birliğini savunuyor. İftiralara, ithamlara hiç cevap dahi vermesin. Güzel yolunda devam etsin. Tayyip Hocam’ın yaşantısı gözümüzün önünde. Dünyaya dair hiçbir hırsı olmadığını tüm millet görüyor. Para biriktirme, dünyaya harcama gibi bir derdi yok.
Tayyip Hocam’ı desteklemek siyasi parti meselesi değildir. Tayyip Hocam’ın şevki, gayreti, samimiyeti açık, milletçe destekleyelim. Sevgisiz insanların çirkin sözleri her zaman kendilerine döner. Tayyip Hocam hakkında çirkin konuşanlar sadece kendilerini kirletiyorlar.

Tayyip hocam cesur, sebatlı ve inatçıdır. Hamiyet-i İslamiyesi de güçlüdür. Hayatı çileyle geçmiş bir dava adamıdır. Bu yüzden kendisini seviyoruz. Tayyip Hocam vazifesini yapıncaya kadar kimse ona engel olamaz. İngiliz derin devletine karşı sürekli kendisini koruyup destekleyeceğiz.

Tayyip Hocam’ın seveni çok. Allah’a hamdolsun. Millet onu Anadolu delikanlısı olarak bağrına basıyor. Kılına da zarar verdirtmeyiz. Candan, samimi, gayet güzel hizmetleri var.

Tayyip Hocam sahabe dönemi modern İslamı savunan, Kuran talebesi olan samimi bir delikanlı. Kimse Tayyip Hocam’ı yalnız sanmasın.


Tayyip Hocam gibi delikanlıyı kolay kolay bulamazlar. Şevki ve gayreti çok güzel. Rahat bıraksınlar güzel hizmetlerine devam etsin.

Tayyip Hocam bir insanın takatinin çok üstünde çaba gösteriyor ve bunun karşılığında hiçbir ücret beklemiyor. Allah rızası için gayret ediyor.

Ben her zaman mazlumu savunurum, Tayyip Hocam da mazlum olduğu için savunuyorum. Kuran ahlakı mazlumu savunmayı gerektirir.

Ortaya atılan iftiraların bin misli de olsa Tayyip Hocam’ı yine destekleyeceğiz, yine Cumhurbaşkanı yapacağız. Tayyip Hocam’ın hayatı ortada. Biz somut duruma bakarız. Dünya hırsı olmadığını görüyoruz. Dünya malında gözü yok. Allah için İslam için tüm Müslümanları sahipleniyor. Böyle güzel ahlaklı olan bir insanı İngiliz derin devletinin çakallarına karşı asla yalnız bırakmayız. Tayyip Hocam Allah, din, İslam, Kitap, vatan millet için tüm gençliğini verdi. Suç işleyen varsa kanunla hukukla üzerine gidilir.

Tayyip Hocam’ı kendilerince yalnızlaştırmaya çalışmak için kendisini destekleyen ve sevenlerle arasını ayırmak ve Tayyip Hocam’ı hiç öyle olmadığı halde Müslüman camialara karşı bir insanmış gibi göstermeyi hedefliyorlar. Milletimiz böyle bir oyuna gelmez. Hayatlarının her yönünde Tayyip Hocam’a karşı olan, akıllarınca onu devirmek için faaliyet yapanların tüm oyunlarını milletimiz görüyor.

Tayyip Hocam’ın gönlü çok rahat olsun, 2023’lerde de bu milletin başında olacak. Bu devlet Suriyeli mazlumlara sahip çıkıyor, bakıp kolluyor. Devletimiz paranın nasıl kullanılacağını iyi bilir. Tayyip Hocam’ın hayatı gözümüz önünde, kişisel bir hırsı menfaati olmadığını görüyoruz. Usulsüzlük varsa savcılık gerekeni yapar. Tayyip Hocam bu iftiralarla hiç muhatap olmadan dümdüz yolunda ilerlemeye devam etsin.

Tayyip Hocam İttihadı İslam için tüm gücü ve imkanıyla gayret eden bir insan, milletçe her zaman kendisinin yanında olacağız.

Tayyip Hocam Allah için ömrünü hizmete adadı. Kendisini vicdansızca hedef alanlar çok büyük bir ahlaksızlık yapıyorlar.

Tayyip Hocam Mehdiyet devrinin mübarek yöneticilerinden biridir, bu millete ve vatana daha uzun yıllar hizmet edecek inşaAllah.

Tayyip Hocama herkesin çok iyi sahip çıkması gerekir, Tayyip Hocam İngiliz derin devletinin baskılarına karşı aslan gibi direniyor.

Tayyip Hocam bu milletin milli lideridir ve daha uzun yıllar bu milletin lideri olacak kalacak. İngiliz derin devleti aksini unutsun.

Tayyip Hocam’ın her konuşması Müslümanca. En hayati konulara vurgu yapıyor. Mükemmel bir hikmetle sürekli İslam Birliği çağrısı yapıyor. Her konuşması kitap olacak nitelikte maşaAllah. Bazı camialar, Tayyip Hocam’ın Müslümanlara ne kadar büyük hizmet yaptığını unutuyorlar. Müslümanların güven içinde yaşamasına, göğsünü gere gere Müslümanım diyebilmesine ortam sağladı. Bu güzel hizmetini unutmak çok büyük vefasızlık olur.

Tayyip Hocam’ın İngiliz derin devletine asla baş eğmeyen tutumu mükemmel. Milletçe sonuna kadar yanındayız.

Tayyip Hocam millete tepeden bakan zihniyetin bitişini ifade eden insandır. Bu sebeple şahsını sonuna kadar milletçe destekleyeceğiz.

Tayyip Hocam pozitif bir insan. Doğru olan, hayırlı olan her şeyi yapıyor. Bütün güzel tavsiyeleri dikkate alıyor. Hiçbir insan kusursuz değildir, tabii ki insan olarak Tayyip Hocamız’ın da eksikleri olabilir. Ama hiçbir lider Tayyip Hocam kadar eleştiriye açık değil. Bunun kendisinin çok üstün bir yönü olduğu açıkça görülüyor.

Tayyip Hocam’ın Türk devletlerine sevgi ve koruma duygusu çok güzel. Türk Birliği’ni ön plana alıp, önce Türk Birliği ardından İslam Birliği’ni oluşturabiliriz.

Tayyip Hocam delikanlıca, Müslümanca, Allah’tan korkan bir insanın üslubuyla konuşuyor. Her konuşmasında İngiliz derin devletine ilmi darbe indiriyor.
Tayyip Hocam’ın yerine sentetik kahramanlar oluşturmaya çalışanlar boşuna uğraşıyorlar. 2019’da da 2023’de de Tayyip Hocam bu milletin lideri olacak inşaAllah.

İngiliz derin devletinin Tayyip Hocam aleyhinde çok fazla oyunu olabilir, Birleşmiş Milletler toplantısı öncesinde her türlü ihtimali düşünüp tedbir alınmalı.

Tayyip Hocam aleyhinde her yerde faaliyet yapan ancak kendilerini Ak Parti’ye sempati duyuyor gibi gösteren kişilere karşı dikkatli olunması gerekir.

Tayyip Hocam tüm gücüyle İslam alemine sahip çıkmaya gayret ediyor. Böyle bir insanın şahsına destek vermemek vicdanlı olmaz. Siyasi muhalefet yapmak tamam, ama milli bir lider olarak Tayyip Hocam’ı desteklemek vatan vazifesidir. Tayyip Hocam Müslümanlara bu kadar hizmet etmişken, Tayyip Hocam’ı yıpratmaya çalışmaya çalışan bazı camialar nankörlüğün, hıyanetin, vefasızlığın sözlük anlamı nedir açıp baksınlar. Tayyip Hocam bu vicdansızlığı yapanlara hiç aldırış etmeden İslam Birliği çağrısı yapmaya devam etsin. 313 kere İslam Birliği’ni gündeme getirsin.

Tayyip Hocam tüm gücüyle İslam alemine sahip çıkmaya gayret ediyor. Böyle bir insanın şahsına destek vermemek vicdanlı olmaz. Siyasi muhalefet yapmak tamam, ama milli bir lider olarak Tayyip Hocam’ı desteklemek vatan vazifesidir. Tayyip Hocam Müslümanlara bu kadar hizmet etmişken, Tayyip Hocam’ı yıpratmaya çalışmaya çalışan bazı camialar nankörlüğün, hıyanetin, vefasızlığın sözlük anlamı nedir açıp baksınlar. Tayyip Hocam bu vicdansızlığı yapanlara hiç aldırış etmeden İslam Birliği çağrısı yapmaya devam etsin. 313 kere İslam Birliği’ni gündeme getirsin.

Tayyip hocamı eğer ezmeyi kabul ederse insanlar, vefa yok diye bütün insanların kalbinde bir acı oluşur. Tayyip hocamı mutlaka koruyup kollamak lazım. Muhalifler de daha vicdanla yaklaşırlarsa daha güzel olur.

Allah’ın izniyle 2019’da Tayyip Hocam’ı yine bu milletin başına lider seçeceğiz. Öyle %52’yle değil en az %70’le Cumhurun başı olacak inşaAllah.


Tayyip Hocam Kuran Müslümanıdır. Kuran’ın yeterli olduğunu savunan ve bilen bir insandır. Aynı zamanda bizim zengin kültürümüzü, Bediüzzaman’ı, Arvasi’yi, İmam Rabbani’yi, Şeyh Nazım Kıbrısi’yi ve tüm büyüklerimizi elimizden almak ve ardından bomboş bir tarih oluşturmak isteyen münafık harekete karşı da çok dikkatli. Bunlar daha sonra tüm cemaatleri ve tarikatleri de hedef alan çevrelerdir. İngiliz derin devletinin sinsi oyununun farkında olduğu için titiz hareket ediyor ve bunu yapmakta çok haklı.

Tayyip Hocam tüm dünya Müslümanlarını korumak konusunda çok vicdanlı ve titiz. Rohingya Müslümanlarına da hep sahip çıktı, çıkmaya devam edecektir. Tüm Müslümanlardan Tayyip Hocam’a dua edip destek olmasını istiyoruz. Milletçe Rohingya Müslümanlarını çok seviyoruz. Onlar sahipsiz değiller. Onlar için elimizden gelen tüm gayreti sonuna kadar göstereceğiz.

İngiliz derin devletinin ve uzantılarının 2018’de milletimize ve ülkemize karşı planlarına çok dikkatli olalım. Buna karşı hem gençlerimizi hem de halkımızı iyi eğitelim. Hazırlıklı olalım, kararlı olalım. Bunlar korkak halklara göre ayarlılar. Diğer ülkelerde bu yüzden işleri kolay oldu. Kabadayı ülkelere ise güçleri yetmiyor. Tayyip Hocam’a da iyi sahip çıkalım. Türkiye’ye bir şey yapamayacaklarını gösterelim. Bunlar, Türkiye’yi teslim almanın kapısı olarak Tayyip Hocam’ı teslim almayı düşünüyorlar. Bu yüzden Tayyip Hocam’ı kimseye vermeyeceğiz.

Tayyip Hocam’ın dindar olması, sürekli Kuran’la konuşması Allah’ın bir lütfu. O yüzden memleket bereketleniyor. İngiliz derin devletinin oyunlarını da çok iyi fark etti ve asla taviz vermiyor maşaAllah.

2023 ferahlık ve aydınlık olacak inşaAllah. 2071’lere kadar dünyayı imara devam edeceğiz, muhteşem güzellikler göreceğiz Allah’ın izniyle. İnsanlar ilk defa dünyayı böyle güzel görecekler. Tayyip Hocam da Allah’ın izniyle 2023’de bu milletin başında olacak.

Topkapı Sarayı’nda uygun bir yer Osmanlı stilinde dekore edilip Cumhurbaşkanlığı bürosu haline getirilebilir. Tayip Hocam da İstanbul’a geldiğinde, kendisini orada ağırlamamız güzel olur. Bunu bir gelenek haline getirelim. Tayyip Hocam orada olsun, halkımız da gelsin, Mehter Takımı’nı da ayarlayalım. Tayyip Hocamızı Topkapı Sarayı’nda ayakta Mehter dinlerken görmek istiyoruz. Hatta Tayyip Hocamız’ın gideceği yerlere Mehteran eşliğinde gitmesi de kendisine çok yakışır.

Tayyip Hocam’dan İttihad-ı İslam’ı gündemde tutmasını istirham ediyoruz. Bu bir duadır, Allah duaları kabul eder. Dünya çapında bir deccaliyetle karşı karşıya olduğumuz için Türkiye tek başına etkili olamaz. İlk başta kabul etmeseler bile sürekli, ısrarla İttihad-ı İslam’ı hatırlatsın. Bir süre sonra Müslüman ülkeler de utanacak ve kabul edecektir.

Şu an dünyada yaşanan zulümler en üst seviyeye ulaşmış durumda. Suriye, Irak, Libya, Afganistan tamamen yerle bir olmuş durumda. Diğer Ortadoğu ülkeleri de her an dağılmak üzere. Homoseksüeller sokaklarda ellerinde flamalarıyla rahat rahat geziyorlar, yürüyüş yapıyorlar. Darwinizm dünya çapında diktatörlük tarzında dayatılıyor. Bütün bunlara rağmen hala birtakım şahıslar “Deccal yok, Müslümanlar her yerde saygın” diyebiliyorlar. Bu da Deccal’in muazzam atakta olduğunun bir göstergesi. O yüzden Tayyip Hocamız’a destek olmamız çok önemli.

Başbakanımız çok değerli bir insan. Kendisi adeta Hz. Ali gibi, çok mütevazi, çok mazlum bir insan. Üslubu çok dürüst, çok sakin, çok candan ve neşeli. Hiçbir dünya hırsı yok. Halktan bir insan gibi çok samimi. Aynı şekilde Tayyip Hocamız da çok güzel ahlaklı, çok mütevazi bir insan. Tayyip Hocamız’ın üslubunda Cumhurbaşkanı olduktan sonra da hiç değişiklik olmadı, tavrı hiç değişmedi. Eskiden nasılsa, şimdi de aynı mazlumlukta, aynı mütevazilikte, aynı candanlıkta. Dedelerin ninelerin ellerini öpüp başına koyuyor, halkımızla diz çöküp yerde yemek yiyor. Tayyip Hocam’ın vatana, millete, davaya bir zarar ihtimali olduğunda Allah için buğz etmesi de çok doğal hakkı.

İngiliz derin devleti hem Türkiye’yi hem de bütün Türk-İslam alemini yıkıp yok etmeye kararlı. Türkiye’de dirayetli, cesur bir lidere ihtiyaç vardı. Bu lideri Tayyip Hocam olarak Allah karşımıza çıkarttı. Onu başarılı kıldı. Elimize geçen bu nimete titizlik göstermemiz, Tayyip Hocamız’ı iktidarda tutmamız hayati. Tayyip Hocamız’ın şahsını çok güçlü tutmamız çok önemli. Milli lider çok önemlidir. Bütün gücümüzle Tayyip Hocamız’ı destekleyeceğiz. Çok şevkli, çok azimli, çok samimi, güvenilir bir Müslüman. Allah rızası için cumhurun reisi olmak gibi çok zor bir göreve talip oldu. Hiçbir çıkarı yok. Milletimiz için Tayyip Hocam çok büyük bir nimet. Milletçe böyle güvenilir bir baş etrafında toplanmamız bizi çok güçlü kılar.

Tayyip Hocam, Yunanistan’da sevgisiz tavır gösteren olduğunda onların sevgisizliğiyle hiç muhatap olmasın. Tayyip Hocam çok samimi bir insan, olaylara da hep samimi yaklaşıyor. Yunanistan Cumhurbaşkanlığının sevgisiz üslubuna nezaketiyle gereken cevabı vermek önemlidir. Basın yoluyla gereken cevabı mutlaka verelim. “Biz buraya hukuk dersi almak için gelmedik, biz buraya dostluk, sevgi, kardeşlik için geldik. İki ülke arasında sınırları kaldırmak için geldik”, şeklinde hem sevgisiz oldukları için nezaketiyle gereken cevabı vermek hem de insanlara sevgiyi, dostluğu, kardeşliği öğretmek çok güzel olur.

Tayyip Hocam gibi Müslümanlara sahip çıkan, İslam alemini koruyup korumak konusunda böyle şevkli, mazlum Müslümanları koruyan bir başka lider yok. Bu yüzden vatansever, milliyetçi, mümin herkesin Tayyip Hocam’ı desteklemesi gerektiği açık. Dindar, Müslüman Kürtler de Allah rızası için Tayyip Hocam’ı desteklemesi gerektiğini imani ferasetle bilir. Hüda Par, SP, BBP, MHP ve Ak Parti Tayyip Hocam’ın şahsının etrafında kenetlensin, seçime de birlikte girsinler. Türkiye’nin ve İslam aleminin geleceği için bu çok hayatidir. CHP’nin muhalefeti de mutlaka milli ve yerli olmalı. Türkiye için en hayati konu tüm partilerin milli ve yerli olmasıdır.

Şu an dünyada yaşanan zulümler en üst seviyeye ulaşmış durumda. Suriye, Irak, Libya, Afganistan tamamen yerle bir olmuş durumda. Diğer Ortadoğu ülkeleri de her an dağılmak üzere. Homoseksüeller sokaklarda ellerinde flamalarıyla rahat rahat geziyorlar, yürüyüş yapıyorlar. Darwinizm dünya çapında diktatörlük tarzında dayatılıyor. Bütün bunlara rağmen hala birtakım şahıslar “Deccal yok, Müslümanlar her yerde saygın” diyebiliyorlar. Bu da Deccal’in muazzam atakta olduğunun bir göstergesi. O yüzden Tayyip Hocamız’a destek olmamız çok önemli.

Samimi olarak Müslümanların kurtulmasını isteyenin İslam Birliği’nin farz olduğunu söylemesi gerekir. Müslüman ülkelerde sürekli yürüyüşler yapılıyor, toplantılar düzenleniyor. Ama çoğu insan “İslam Birliği’ni istiyorum” diyemiyor. Sadece Tayyip Hocam sık sık İttihadı İslam’dan bahsediyor, Müslümanları birlik olmaya çağırıyor. İslam Birliği olsa ne Filistin, ne Suriye, ne Irak hiçbir yerde sorun kalmaz. Batı dünyasından biri çıkıp Suriye fiilen parçalanmıştır diyor. İslam aleminden liderler çıkıp, “ne parçalanması biz İttihadı İslam’ı istiyoruz” diyemiyorlar. Saatlerce konuşuyorlar, sloganlar atıyorlar, yürüyorlar, söyleyecekleri sadece 3 kelime, “İslam Birliğini istiyorum” diyecek. Çoğu bunu diyemiyor.

2023’ten 2071’lere kadar Türkiye’de olumluya tırmanış devam edecek. 2071’den sonra ilerleme biraz durulacak ve 2082’ye kadar da o şekilde devam edecek. Tayyip Hocamız da 2023 ve 2071 yıllarına dikkat çekiyor. Bu tarihler Mehdiyet’in tarihleri, Bediüzzaman’ın işaret ettiği tarihler. 2023’ler münafıkane zihniyetin de tamamen etkisiz hale geleceği tarihlerdir.

Tayyip Hocam aleyhinde anti demokratik yöntemler planlayanlar kendilerini parçalasalar da hiçbir netice alamazlar. Tayyip Hocam’ın görünen ve görünmeyen çok fazla destekçisi var. Kimse boşuna hayal kurmasın.

Dünyanın 5’den büyük olması için mutlaka İttihadı İslam’ın olması şart. Bu yüzden Tayyip Hocam’ın ısrarla İslam Birliği çağrısı yapması doğru ve güzel.

Adnan Oktar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir