Sn. Devlet Bahçeli tarihe geçecek Türk büyüklerinden biridir.

Sn. Devlet Bahçeli tarihe geçecek Türk büyüklerinden biridir. Aklı başında, mübarek bir insandır. Olaylara devlet aklıyla, rahmani bir akılla yaklaşıyor. Klasik duygusal siyasetçi kimliğinden uzak, dava adamı ve devlet adamı olarak meselelere baktığı için çok isabetli teşhislerde bulunuyor. Sayın Bahçeli fitneyi yerle bir eden fitneye nefes aldırmayan güçlü, güzel bir kişilik sergiliyor. Ülkücü siyaset özellikle bu dönemde Türkiye için hayati bir ihtiyaçtır. Devlet terbiyesi almış insanların devletin köşe başlarında görev alması devletin ve milletin bekası için elzemdir.


Sn. Bahçeli gerçek bir dava adamı. Particilik mantığıyla hareket etmiyor. Allah, vatan, millet, devlet için mücadele ediyor. Çok asil, çok kaliteli, hakiki bir devlet adamı. Tebrik ediyoruz. Allah uzun, hayırlı ömür nasip etsin.


Sn Bahçeli’den Allah razı olsun. Deccaliyete karşı Hükümetimize tam destek vermesini rica ettik ve milletimizin bu ricasını yerine getirdi. Şu anda çok milli ve yerli Hükümetimiz var. Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin de bu ittifak içinde yer alması çok güzel olur. Sayın Bahçeli maşaAllah çakı gibi delikanlı, çok hayati bir dönemde çok güzel hizmet veriyor. Tayyip Hocam’ım ve Sayın Bahçeli’nin ömrüne verilen bereketin nedeni İslam’a Kuran’a hizmet etmeleridir. Allah ömürlerini uzun etsin.


Sn. Devlet Bahçeli çok değerli bir Türk büyüğü. Tarihimizin Alparslanlarından biridir. MHP’nin lideri olması Türk Milliyetçileri için bir güzellik, nimettir. Milliyetçi tüm kardeşlerimiz MHP’de, Sn. Bahçeli önderliğinde birleşirse çok güzel olur.


Sayın Bahçeli milletine düşkün devletini çok seven tavizsiz bir delikanlıdır. Böyle güzel devlet terbiyesi almış insan zor bulunur.


Sn Bahçeli ve MHP’nin Tayyip Hocam’a destek olmaları çok doğru bir siyasettir. Tayyip Hocam’ı desteklemek partiler üstü milli bir meseledir. İngiliz derin devletin azgın ataklarına karşı milli liderin etrafından birleşmek çok önemlidir.


Sayın Devlet Bahçeli Allah, vatan, bayrak, devlet diyerek hem MHP için hem de Türkiye için en gerekli ve mükemmel siyaseti uyguluyor.


Tayyip Hocam da Sayın Devlet Bahçeli de milli delikanlılar. İngiliz derin devletinin oyununu çok iyi gördüler ve vargüçleriyle vatanı savunuyorlar.


Sayın Devlet Bahçeli olgun, aklı başında, milli değerlerimize çok titiz olan bir insan. Tüm ülkücü camia kendisinin etrafında kilitlenmeli.


Sayın Devlet Bahçeli makam peşinde olan bir insan değildir ancak kendisinin Cumhurbaşkanı yardımcısı olmasından bu millet gurur duyar.


Sayın Devlet Bahçelinin vatanseverliği, efendiliği, devlet adamlığı, nezaketi çok güzeldir. Allah kendisine uzun hayırlı ömür versin.


Sayın Devlet Bahçelinin vatanseverliği, efendiliği, devlet adamlığı, nezaketi çok güzeldir. Allah kendisine uzun hayırlı ömür versin.


Sayın Devlet Bahçelinin doğal afetlerin birer hatırlatma olduğunu ifade etmesi çok güzel olmuş. Basiret ehli insan olduğu için olayları hikmetle değerlendirmiş. Son dönemlerdeki tüm fevkalade olaylar Peygamberimizin hadislerinde bildirdiği ahir zaman alametleridir. Alametler artarak devam edecek.


Sayın Devlet Bahçeli çok kaliteli ve nezih bir insan. Bazı İngiliz derin devleti özentileri Bahçelinin derinliğini anlayamıyor, değerlendiremiyorlar.

 Adnan Oktar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir