Şehirlerde sokaklara bol bol meyve ağaçları dikilsin. Her yerde limon, elma, armut, kiraz ağaçları olsun.

Şehirlerde sokaklara bol bol meyve ağaçları dikilsin. Her yerde limon, elma, armut, kiraz ağaçları olsun. Her yer meyve bahçesi haline gelsin. Her yerin bağlık bahçelik olduğu bir Türkiye turistler için de çok etkileyici olur. Ayrıca ağaçların meyveleri de tüm halka dağıtılır.

Çocuklar için meyve ağaçlarıyla dolu istedikleri gibi dolaşıp oynayabilecekleri güzel alanlar yapmak lazım.

Tüm sokakları meyve ağaçlarıyla dolduralım. Halkın tüm meyve ihtiyacı karşılansın. Tüm boş arazilerde tarım yapılsın, tarımı teşvik edelim.

Cennetin amacı sevgidir. Cennete gittiğini farz edelim. Irmaklar var, meyve ağaçları var, köşkler var, bağlar bahçeler var, insanlar var; ama sevgi yok. Ne olur orası? Allah muhafaza cehennem olur. Sevgiyle orası cennet olur.

Türkiye sanatın ve kalitenin kalesi olsun. Gerçek Avrupa Türkiye olsun. Herkes koşarak Türkiye’ye gelmek istesin. Her yerde meyve bahçeleri, salkım çiçekler, heykeller, havuzlar ve kalite olsun. Türkiye’yi gerçek Avrupa yapalım. Bunu elde etmek gayet kolay.

Taksim’i dünyanın en büyük meydanı haline getirsinler. Çevresini de alabildiğine bağlık bahçelik yapsınlar. Çok iddialı güzellikte bahçe çalışmaları yapılabilir. Meyve bahçeleri, üzüm bağları, küçük küçük hayvanat bahçeleri çok güzel olur.

Adnan Oktar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir