Özel Harekatçı polislerin sayısını artırmak lazım

Özel harekat okullarının sayısı mutlaka arttırılmalı. Hem asker hem de özel harekatçı sayısının artırılması terörle mücadelede önemlidir.

Özel harekatçıların sayısını mutlaka hızla arttıralım. Eğitim için yeni okullar da açılsa çok iyi olur.

Özel harekatçılarımızın ve terörle mücadele eden güvenlikçilerimizin en rahat koşullarda yaşamaları çok önemli. Yemekleri, uykuları önemli.

Özel harekatçıların sayısının arttırılması gerektiğini yıllardır anlatıyorum. Ne kadar önemli bir konu olduğu 15 Temmuz’da daha iyi anlaşıldı.

Özel harekatçı sayısının kat kat artırılması lazım. İşgal tehlikesine karşı özel harekatçılar çok önemli bir güçtür.

Tüm gücüyle vatan savunması yapan özel harekatçı polislerimizi milletin parasını verdiği silahlarla bombalamanın asla açıklanacak bir yönü yok.

Özel Harekatçı polislerin sayısını artırmak lazım. Okullarının sayısını artırmak lazım. Tayyip hocam böyle bir güzellik yapsın. Özel Harekat, bir de Bordo Bereliler. Bu alçaklar çok uzun süre eğitiliyor, 6-8 sene eğitiliyor PKK. Bizim aslanlar, Mehmetçik Nevşehir Kozaklı’dan oradan buradan geliyor benim canlarım, PKK ile çatışmaya sokuyorlar. Olmaz böyle. Özel Harekatçı’dan akıl almaz korkuyor PKK.

Özel Harekâtçıların kapatılan okulları yeniden açılsın. En az 40 bin, 50 bin Özel Harekâtçı yetiştirelim. Devlet için çok güzel bir güvence bu.

Özel Harekat’ın kapatılan okulları yeniden açılsın. Özel Harekatçılara en iyi silahlar verilsin. Barut kalitesi artırılsın. Devletimizden rica ediyoruz. Keskin nişancı sayısı artırılsın. PKK’ya karşı caydırıcı güç olması bakımından bunlar önemlidir.

Caydırıcı güce sahip olmak bakımından silah kalitesinin çok artırılması lazım. Bütün Özel Harekatçılar, Bordo Bereliler olsun, asker olsun, dünyanın en gelişmiş otomatik silahlarının verilmesi lazım. Bu, PKK’yı titretir.

 Adnan Oktar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir