Meclisin en az yarısının kadın olması lazım.

Meclisin en az yarısının kadın olması gerekir. Kadın kontenjanı mutlaka yüksek olmalı. Kadınların oyu yüksek olmasa dahi Mecliste öncelik onların olmalı. Türk kadınının kalitesini, kültürünü, kibarlığını, güzelliğini, temizliğini, asaletini canlı olarak vurgulayan milletvekili hanımların olması çok hayati bir konudur.

Tayyip Hocam’dan istirham ediyoruz kadın milletvekillerinin sayısını arttırsın. Partide görev alan kadınların da sayısı çok fazla olsun.

Her yerde kadının en az erkekler kadar güçlü olması ve sayıca çok olmasının AK Parti tarafından savunulması lazım. Mesela meclisin en az yarısı kadın olsun. Devlet dairelerinde en az yarı yarıya kadın olması ve kadınlara öncelik tanınması gerekir.

Kadınların ezildiği bir ülke bereketli olmaz. Kadınlar her yerde özgür olsun, ister çarşafla ister dekolte gezsin, her yerde hürmet görsün. Mecliste, her yerde kadınlar önde olsun. Kadınların özgürlüğü kalitenin yüksekliğinin delilidir. Kadın güzelliği tüm dünyaya hayat verir. Kadınlar baskı altına alındığında dünyanın neşesi biter. Kadın güzelliği yoksa mezar hayatı vardır.

Her ülkede meclislerin çoğunluğunu kadınların oluşturması lazım. Kadınların değer gördüğü yerleri Allah bereketli kılıyor.

Meclisin en az yarısının kadın olması lazım. Kadınlara da alabildiğine hürriyet verilmesi lazım. Erkek egemenliği var bu açık açık görülüyor. Kadınlar bayağı üstün, çok değerli, çok akıllı, nezih, naif varlıklardır ve süslü, güzel varlıklardır. Dünyanın süsüdür onlar.

Adnan Oktar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir