Adnan Oktar Kadına Şiddet ve Tecavüz Konusunda Ne dedi?

Genç kızlarımız bir tehdit olduğunda derhal karakola, savcılığa ve ilgili tüm birimlere haber versinler. Halkı da bildirsinler ve biz milletçe konunun hukuki takipçisi olalım.


Genç kızlara bir tehdit olduğunda hemen yazılı olarak ilgili makamlara haber versinler. Böyle durumlarda genç kızları zor duruma düşürecek hiçbir bürokratik engel olmasın. Genç kızlarımızı yalnız gördükleri için bu kadar saldırgan oluyorlar. Ölüm tehdidi alan genç kızlarımız mutlaka bizi de haberdar etsinler, biz de hukuki olarak olayı takip edelim.


Telefonlarda kadınların tehdit, taciz gibi durumlarda hemen yardım çağırabilecekleri bir program olmalı. Buradan yardım isteyen kadına en yakındaki polis hemen müdahale etmeli ve çok hızlı davranılmalı.


Genç kızlarımızı tehdit eden olduğunda tüm mahallenin, tüm toplumun o kıza sahip çıkması ve kanuni her türlü tedbirin alınması için koruyup kollaması gerekir.


Ceza suç gerçekleştirildikten sonra veriliyor. Önemli olan o suçun işlenmesinin baştan engellenmesidir. Kadınlara, çocuklara şiddet konusunda suçun işlenmesini engelleyecek, yıldırıcı tedbirler alınmalı.

Genç kızlara tehdit olduğunda bize yazsınlar. A9 veya harunyahya.org sitesine haber versinler, sonuna kadar bu vakanın hukuken takipçisi oluruz. Genç kızları sahipsiz zannettikleri için ahlaksızlar bu kadar kendilerine güveniyorlar. Allah adına söz veriyorum, genç kızlarımıza tehdit olduğunda ben onlara sahip çıkacağım. Kardeşlerimiz bu durumu gizlemesinler, çekinmesinler. Hem bizi hem polisi haberdar etsinler.

Bazı kişiler kadınlara şiddeti çok kolay görüyor. Kadınlara karşı öfkeyi ortadan kaldırmak için devlet televizyon kanallarında eğitim programları yapmalı.

Kadınları şehit edip sonra da “aşk öfkesinden, aşk cinayetinden” bahsetmek, çok büyük çirkinliktir. Cinayet alçaklıktır, aşkla bir ilgisi yoktur.


Kadına şiddetin önlenebilmesi için bu konuda kadınların önüne çıkarılan tüm bürokratik engellerin ortadan kaldırılması şarttır. Kadına yönelik ciddi bir tehdit ve cana kasıt olduğunda tehdit eden kişiyi yıldıracak kanuni ve hukuki önlemler alınması gerekir.

Karaktersiz insanlar her zaman olacaktır. Pis bakanlar, pis konuşanlar her zaman olacaktır. Allah bu insanların hayvandan daha aşağı olduğunu bildiriyor. Bu tiplerin aşağılık kompleksinden kaynaklanan öfkesini kardeşlerimiz hiç kaale almasınlar. Gençler böyle nefret insanlarına karşı hem genç kızları hem de birbirlerini korusunlar, sahip çıksınlar. İyiler birbirlerine değer verip, ittifak etsinler.


Genç kızlara tehdit olduğunda konu kendiliğinden kapanır zannediyorlar. Kapanmıyor. Bunlar hasta zihniyetli insanlar ve cinayete gerçekten eğilimli oluyorlar. Genç kızları korumak için böyle vakalarda genç kızın adamla yüzleşmesi gerekmeyecek şekilde kanunlar düzenlensin. Genç kızın karakola gitmesi, adamı görmesi vs gerekmesin. Ölüm tehditlerinde göz altı süresi uzatılsın, en az 15 gün olsun. Her gün sorgulaması yapılsın. Yıldıracak kanuni tedbirler alınması önemlidir.


Kadınlara şiddet hem Türkiye’de hem dünyada yaygın. Bu şiddet Mehdiyetle tamamen son bulacaktır.


Kadına şiddet uygulandığında tüm toplumun güçlü bir tepki göstermesi gerekir. Olay anında şahit olanların kadını koruması önemlidir.

Öyle günler gelecek ki kadınlar tek başına Şam’a kadar gidebilecekler. Ne komünist saldırısı ne PKK saldırısı ne it kopuk saldırısı ne kadınların bıçaklanması, vurulması ne kadına şiddet, rezaletler ne bu kabadayılıklar, bunların hiçbiri olmayacak. Herkes kardeş olup herkes birbirini sevecek. Huzur ve güven içinde yaşayacaklar. Bu günler çok yakında. Yani 3 – 5 seneye kadar her şey çok değişecek. İnşaAllah, gayrete devam.

Bir kadının şiddet gördüğüne şahit olan birinin o kadını mutlaka koruması, güvenliğini sağlaması gerekir.

Bu doktor dövmeler, doktor bıçaklamalar, kadınları kesmeler, hanımları vurmalar… Bunlar hep Mehdiyet’in eksikliğinin meydana getirdiği facialardır.

Kadına şiddeti teşvik etmek büyük suç ve şiddetli bir vicdansızlıktır. Bağnaz sistemde korkunç bir kadın karşıtlığı ve düşmanlığı hakim. Haşa kadınlara aklı ve dini yarım demek bağnaz sistemin en korkunç yönlerinden biridir. Kadının varlığına dahi tahammül edemiyorlar.

Genç kızların rahatsız edildiği görüldüğünde gerekli korumayı ve sahiplenmeyi sağlamak orada bulunan herkesin vicdani sorumluluğudur.


TV yayınlarında genellikle saatlerce uzun uzun hikmetsiz konuşmalar yapılıyor. Çözüm gösteren konuşmalar neredeyse hiç olmuyor. Mesela saatlerce kadınların kıyafetine karışılmamalı, eğitim şart diyorlar. Ama eğitimin nasıl olması gerektiğini söylemiyorlar. Kuran’ın yeterliliğini, Allah sevgisi ve Allah korkusunu anlatmak gerekir. Mevcut Darwinist eğitimle baskıcı, şiddeti savunan insanlar yetişiyor. Bu kişilerin zihniyetini destekleyenler de var. Bunlara karşı çözüm Kuran ruhudur.

Bazıları kendi mantıklarına göre erkeklere her şeyi hak, kadınlara her şeyi yasak görüyorlar. Kadınların illa bakımsız, çirkin olmasını istiyorlar. Kadına şiddet uyguluyor, hatta şehit ediyor ‘sevdiğim için yaptım’ diyorlar. Kadını istemediği bir hayata zorlamak çok büyük zulümdür.

Gelenekçi ortodoks anlayışında kadın potansiyel tehlike ve dövülebilir bir varlık olarak görülüyor. Bunun neticesi kadına şiddet oluyor. Darwinist düşünce de kadını aşağılıyor ve bir tür hayvan olarak görüyor. Kadını yarım bir mahluk olarak gören çirkin zihniyet dünyaya hakim.

Gelenekçi Ortodoks İslam anlayışında kadınları yarım varlık görme anlayışı hakim olduğu için kadına saygı duymuyorlar. Bu yanlış zihniyete göre kadın akıl sahibi değil, konuşması yasak, gülmesi yasak, dışarı çıkarsa yolun ortasından yürümesi yasak, kadın bir şey diyorsa bunun tersini yapmak şart, kadının camdan dahi bakmaması gerekiyor, cehennemin çoğu kadınlarla dolu… Böyle çirkin telkinler verilince toplumda kadın sevgisi kalkıyor, kadına şiddet artıyor ve homoseksüellik yaygınlaşıyor.

 Bazı kişiler genç kızların hayatına mutlaka müdahale etmeleri gerektiğine inanıyorlar. Kadının vicdanına, aklına ve muhakemesine güvenmek gerekir.


Tecavüz, saldırı vs gibi olaylarda genç kızlar hiç üzüntüye kapılmasınlar. Bu onların şerefine zarar vermez, daha çok şefkat görürler.

Kadına şiddeti önlemek için, Darwinist eğitimin önüne geçmek gerekir. Kadınlara -haşa- insanla hayvan arası bir varlık denmesi felaketin başıdır. Bu şekilde -haşa- kadına “insana benzeyen hayvandır” demiş oluyorlar. Bu yanlışın düzeltilmesi için gelenekçi İslam anlayışını düzeltip Kuran’a dayalı gerçek İslam anlayışını tüm dünyaya hakim kılmak gerekir. Gelenekçi İslam anlayışındaki hurafelere dayalı anormal hükümlerin yanlışlığının insanlara anlatılması gerekir.

Kadınlar rahatça dekolte giysin, makyaj yapsın, hayat enerjilerini yok etmek isteyenleri hiç ciddiye almasınlar, özgür yaşasınlar.

Tecavüze uğrayan bir kadın asla lekelenmez. Asla kendini ezik, suçlu hissetmemeli. Bizim nezdimizde tertemizdir.

Nefret insanlarının sayısı az ama sesleri çok çıkıyor. Kadınların cennet gibi ortamda yaşaması için sevgi insanları ittifak etmeli.

İntihar cinayettir, kesinlikle olmaz. Genç kızlar tecavüze veya tacize uğradıklarında asla intiharı düşünmesinler. Yaşadıkları olay onları asla küçük düşürmez; yapanı küçük düşürür.

Bir genç kıza tecavüz edilmesi onu aşağılamaz. O bizim gözümüzde değerlidir. Namusuna hiçbir şekilde halel gelmemiştir. O ahlaksızlığı yapan haysiyetsiz, şerefsizdir, namussuzdur ama genç kıza asla zarar gelmez.

Tecavüze uğrayan kadınların haysiyeti, onuru asla zarar görmez. Haysiyetsiz olan, bu eylemi yapandır.

Her Allah’tan korkmayan ahlaksızlık yapacak diye bir şey yok. Ama hep ahlaksızlar Allah’tan korkmayanların içinden çıkmıştır. Bu çok önemli. Allah’tan korkan zaten yapamaz, imkansız. Her tecavüz olayı, her ahlaksızlık olayı hep Allah’tan korkmayanlardan çıkmıştır. Bunu bilecekler.

 Kadınların hürriyetini engellemek çok çirkindir. Genç kızlar, kadınlar istediği gibi giyinir, kendi giyimine kendisi karar verir.


Savunmasız kadınları, genç kızları gidip silahla vurmak,onları kan revan içinde oraya sermek çok büyük vicdansızlıktır. Çok gaddarca bir hareket. Allah’tan korkan bir insan Kuran ahlakına göre davranır. Öyle bir zulmü hanımlara reva görmez.


Genç kızlar güzel olacaklar. Ha çiçek ha genç kız. Delikanlıların da bakımlı, temiz olmaları lazım.


Gençler için güvenli eğlence yerleri olması gerekir. Gençlere nereye adım atsalar bir korku veya endişe duyuyorlar. Genç kız “Baba ben şu yere eğlenmeye gidiyorum” dediğinde, o yerde namusunun, haysiyetinin, şerefinin, sıhhatinin güvende olduğundan emin olunacak yerler olmalı.


Genç kızlara “kendine bakacak bir koca bul” baskısı yapılması çok çirkindir. Hiçbir genç kızın gelecek korkusu olmaması gerekir. Genç kızı sırf kurtulmak için ahlakına hiç güvenemeyecekleri bir adamın eline verip gönderiyorlar. Genç kız olmadık zulüm görüyor, şiddete maruz kalıyor, “hadi kızım evine git” deyip yine o adamın yanına gönderiyorlar. Bu çok ağır bir vicdansızlıktır.


Özgürlük olursa sokaklar gençlerin, genç kızların neşesiyle şenlenir. Şu an çoğu gözleri yerde neşesiz yaşamaya mecbur ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir