Şehide ağlanmaz, şehitlik tebrik edilir.

Türk ordusu komünist, Stalinist, dinsiz, ateist bir terör örgütüyle mücadele ediyor. Bu mücadelesinde de son derece haklı. Milletçe Ordumuz’un yanındayız.


Türk ordusu, Türk milletinin vasfı olarak, çok merhametlidir. Asker Anadolu’dan geliyor, anne dindar baba dindar nur gibi Anadolu delikanlısı. Yerde karınca olsa basmaz. Askere gidince orada da merhametli oluyor. Üst rütbeli olanlar da aynı ahlaktan geldiği için nesilden nesile ordu içinde bu ahlak muhafaza ediliyor.


Türk ordusu dünyanın en merhametli, en akıllı ordusudur. Cumhurbaşkanımızın da sonuna kadar yanındayız,  gönlü çok rahat olsun. Milletine güvensin ve yoluna devam etsin. Allah güç, kuvvet versin.


Allah Ordumuz’un seferini mübarek etsin, zafer versin. Allah Türkiye’nin düşmanlarını, kahpeleri, kalleşleri kahr-u perişan etsin. Münafıkların, hainlerin düzenini yerle bir etsin. İslam ahlakını dünyaya hakim etsin. Türk Milletini muzaffer kılsın, İslam Birliği’nin öncüsü yapsın, bizleri de Mehdi’ye talebe etsin.


Türkiye Suriye’nin toprak bütünlüğünü savunuyor. Topraklar Suriye’nin toprağı, Türk ordusu oraya huzur ve güvenlik sağlamak için gidiyor. PKK, IŞİD, El Kaide tüm terör örgütlerini bölgeden temizlemek için gidiyor. Toprak ilhakı olmadıktan sonra böyle bir hareket ibadettir. Türkiye’nin amacı sadece oradaki halkı rahat ettirmek. Türkiye şu an baş tabib konumunda, hastadan ur alınıyor. Suriye bizim kardeşimiz dostumuz.


Allah ordumuza kuvvet versin, güç versin. Allah yiğitlerimizi koruyup kollasın. Muhabbetimiz, sevgimiz, duamız onlarla. Allah onları görüyor ve duyuyor. Kaderleri güzel. Deccaliyet mutlaka mağlup olacak inşaAllah.


Zeytin Dalı Harekatında şehit olan aslanlarımızın şehadetleri mübarek olsun. Hepsinin alınlarından öpüyoruz. Her birine hayranız, onlar bizim aslanımız.


Şehidimizin yiğit, aslan eşini tebrik ediyoruz. Bu vatanın tüm evlatları yiğittir, delikanlıdır. Biz milletçe şehitliği şeref olarak gören, Allah’tan şehitlik isteyen insanlarız. Vatan, bayrak, devlet bizim için namustur.


Allah şehitlerimizin şehadetini mübarek etsin. Aslanlar gibi yaşadılar, aslanlar gibi Allah’a kavuşuyorlar. Ne mutlu onlara ki doğrudan cennet ehli oluyorlar. Allah ailelerine sağlık, sıhhat, afiyet, hayırlı uzun ömür ve sabrı cemil nasip etsin.


Şehitlerimiz Allah için, vatan, millet için mübarek canlarını Allah’a teslim ediyorlar. Ne büyük bir güzellik ne büyük bir şeref. Allah bize de bu şerefi nasip etsin. Allah ailelerine sabrı cemil, uzun ve hayırlı bir ömür nasip etsin.


Hiçbir şehidin, hiçbir aslanımın uğurlandığı yere ağlayanlar gelmesin. PKK’nın aradığı bu zaten. Hiç istemeseler de bu PKK propagandası oluyor. Başı dik, kabadayı, delikanlı olanlar gelsin. Ağlayanlar ayrı bir yerde olsun.


Şehide ağlanmaz, şehitlik tebrik edilir.

Adnan Oktar

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir